AURA - SOMA

 prirodzený spôsob samoliečenia a sebapoznávania.

Nájdite svoje farby:

 

Výber farieb veľa napovie o vašej osobnosti :)

Ak budete flakónik používať terapeuticky - natieraním na telo - pomôže bunkám dostať sa do normálnej vibrácie - do rovnováhy, čím sa bunka i telo uzdravuje.

 

Spôsob harmonizovania a posilňovania seba samého.

 

Pre koho je Aura Soma vhodná?

Aura Soma je vhodná pre malé i veľké deti, pre dospelých, pre starších ľudí....pre všetkých - bez rozdielu veku.

Pomandre a Quintesencie sa hodia i na ošetrenie zvieratiek aj izbových kvetov.

Aura je elektromagnetické pole, ktoré obkolesuje naše telo a ktoré môžu niektorí ľudia vnímať. Soma znamená telo.

 

Aura-Soma

Je to celostná duševná terapia, kde sa spája pôsobenie farebných energetických frekvencií, drahých kameňov, kryštálov a prirodzených vôní rastlín, rozpustených v oleji a vo vode, aby harmonizovali naše telo, ducha a dušu.

 

Objaviteľka Aura Somy - Vicky Wall, dcéra znalca kabbaly a bylinkárstva, navyše siedme dieťa siedmeho dieťaťa, čo má u chasidských Židov svoj veľký význam, vyvinula farebné oleje Equilibrium pre telo, voňavé Pomandery na ochranu aury a majstrovské Quintesencie na podporu duševného rozvoja ako nástroj nielen liečby, ale aj sebapoznania a duchovného rastu.

 

Flakón Equilibrium

Keď chytíte fľašku s dvojfarebnou emulziou  a zatrasiete ňou, jej energie sa zmiešajú s vašimi a potom si ju natierate na príslušné miesto na tele. Postupne by ste mali využívať celú fľašku.Väčšinou je žiadúce využívať ešte 1 - 2, alebo i viac fľaštičiek pre dosiahnutie úplne vyváženého stavu. Je to individuálne.